صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه برای پاک کردن و حفظ دفتر صندلی بیشتر علمی؟
- Aug 14, 2018 -

PU، تمیز کردن صندلی دفتر مش: مواد PU یک پارچه چرم مصنوعی است، این مواد در مقایسه با ظاهر چرم واقعی و راحت تر برای مراقبت. آستر صندلی با استفاده از مواد PU، در فرایند تمیز کردن، استفاده از حوله های مرطوب به طور مرتب پاک، می تواند بسیاری از لکه ها را حذف کنید. در صورت لزوم، استفاده از پاک کننده های چرم یا روشن کننده چرم می تواند مواد PU را براق تر و با دوام تر داشته باشد.

همانطور که برای پارچه خالص، برخی از صندلی عقب یا کوسن پوشش از پارچه خالص استفاده می شود، ممکن است استفاده از قلم مو به علاوه تمیز تمیز تمیز کردن، این نوع از پارچه خالص مواد مقاوم در برابر سایش و خشک سریع تر، لازم نیست که در مورد امکان نگرانی قلم مو بد است

صندلی دفتر صندلی تمیز کردن: از آنجا که قشر بسیار تنفس نیست، کاربران تابستان به راحتی به عرق می روند، بنابراین فقط صندلی دفتر چرم را خریداری کرد، برای استفاده از نگهداری موم در دفتر صندلی اسمیر یک فیلم محافظ، برای جلوگیری از عرق و خاک غوطه ور در البته پوست اپیدرمی صندلی صندلی چرمی، از آب به اسکراب استفاده نکنید، مدت زمان زیادی تا خشک شدن باعث می شود که درم سخت شود، این همانطور نیست که شما برای اولین بار آن را خریداری کنید. مدت زمان نگهداری، به طور کلی یک ماه می تواند، برای فصل عرق تابستان، یک هفته می تواند یک بار نگهداری شود.

دفترچه پارچه دفتر صندلی تمیز کردن: به آرامی پاک کردن با مواد شوینده، همچنین می توانید از آب گرم و مواد شوینده برای پاک کردن استفاده کنید، اما با قلم مو با قلم مو پاک کردن، پارچه را آسیب می رساند، منجر به پیلینگ، صندلی دفتر زمان بسیار قدیمی به نظر می رسد بسیار قدیمی است.

Related Products