صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه صندلی را انتخاب کنید که برای شما مناسب است
- Aug 14, 2018 -

صندلی چرم معمولا در صندلی صندلی و رئیس استفاده می شود، نسبت به حجم بزرگتر، تماس با منطقه نیز بزرگتر، طبیعی و راحت بسیاری، در دمیر مقاوم در برابر سایش، استفاده از زمان نسبتا طولانی است، رئیس اجرایی و رئیس صندلی ساختار کلی، طراحان طراحی صندلی ارگونومیک، قیمت مناسب نیز بالاتر است.

صندلی های تیغه ای معمولا به عنوان صندلی کارکنان استفاده می شود، از جمله انعطاف پذیری اداری صندلی برای انطباق با قیمت مناسب، مناسب تر برای محل دفتر، صندلی های کارکنان عمومی از پایه نایلون استفاده می شود، شما می توانید ساختار داخلی شاسی و میله و لوازم جانبی سخت افزاری دیگر، صندلی اسفنج الاستیسیته بالا می تواند به جذب عرق نیز کمک کند.

اکثر اتاق کنفرانس و سالن پذیرایی از صندلی کنفرانس جامد استفاده می شود، این نوع صندلی چوبی با دوام تر، قوی و مراقبت خوب است، اما قطعا مناسب برای دفتر طولانی برای انجام، راحت نیست! صندلی فولادی به طور کلی در مکان های عمومی مانند ایستگاه های راه آهن، ایستگاه های مترو، بیمارستان ها و فرودگاه ها و ایستگاه های اتوبوس دوردست و غیره استفاده می شود. این نوع صندلی مناسب برای یک محل با جریان بزرگ مردم است.

Related Products