صفحه اصلی > دانش > محتوای
خرید صندلی کامپیوتر راحت
- Aug 14, 2018 -

1.باید کوسن را بپوشانید صندلی صندلی کامپیوتر دارای انواع مختلفی از مواد است، عمدتا می توان به پارچه خالص، چرم، فلاونل و غیره تقسیم شده است. صندلی های کامپیوتر به طور کلی استفاده از کوسن اسفنجی هستند. کوسن خوب ضخیم تر است، نرمی متوسط است و قوس انقباضی دارد، منحنی هیپ را تطبیق می دهد، احساس راحتی می کند. و الاستیسیته کوسن خوب خوب است، محصولات با کیفیت بالا عموما از اسفنج حافظه کلیشه ای استفاده می کنند.

2. طراحی پشتی صندلی کامپیوتر باید با ستون فقرات انسان نصب شود، منحنی S شکل باشد، می تواند در محدوده خاصی از پیچ و تاب قرار گیرد و تغییر شکل می تواند دوباره بازگردد، اگر عقب عقب، عقب ایجاد سر و صدا، و آسیب آسان به صندلی.

3. کمر طراحی صندلی کامپیوتر باید در بخش بدن انسان قسمت سوم بخش مهره های کمر دارای طراحی پشتیبانی است. پشت صندلی کامپیوتر می تواند کمی محدب یا طراحی کمر کمر، می تواند کمر حمایت، کاهش فشار ، افزایش راحتی، ناراحتی ناشی از مهره های کمری را بهبود می بخشد.

4. برای شستن صندلی کامپیوتر، اگر ساختار کلی احساس ناپایدار باشد، به این معنی است که صندلی شکننده تر و آسان تر است.

5. باید سعی کنید مواد را انتخاب کنید نرم نرم دستبند، به منظور کاهش کار مدت طولانی ناشی از گردش خون آزاد باز است صاف نیست. بهترین انتخاب صندلی کامپیوتر است که می تواند موقعیت دست بند را تنظیم کنید.

6. چک کردن کیفیت نوار گاز، اگر خرید صندلی چرخشی است، شما باید چرخ صندلی چرخش، بررسی کنید که آیا فرآیند فرود و فرود صاف است، اگر احساس خشک، بدان معنی است که کیفیت میله گاز نامنظم است.

7. صندلی کامپیوتر به تلنگر، برای دیدن ساختار پنهان آن، اگر قطعات خشن، لکه های زنگ زدگی و غیره، محصول پایین تر است.

8. خرید صندلی چرخشی همچنین باید بررسی کنید که آیا چرخ متحرک صاف است، اگر جنبش خشک، و سپس کیفیت محصول عبور نمی کند.

صندلی کامپیوتر با کیفیت بالا را انتخاب کنید، برای کارکنان کامپیوتر ضروری است، نه تنها می تواند خستگی را کاهش دهد، بلکه همچنین برای سلامتی خود را برای اضافه کردن یک لایه از موانع حفاظت.


Related Products